IP TV APK 6.1.11

Icon IP TV APK 6.1.11
★★★★★ ★★★★★
Rapor

By İP TV APK Kullanarak Birçok İçeriğe Mobil Cihazınızdan Ulaşmak İster Misiniz? İPTV APK Pro 2022 İndir Ve Televizyon Kanallarını İzlemeye Başla!

Bilgisi IP TV

İsim IP TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 6.1.11
Boyut 22.3 MB
Kategori Video Oynatıcı & Düzenleyici
Geliştirici Alexander Sofronov
Fiyat Bedava
Google Play Linki ru.iptvremote.android.iptv
Şimdi İndir

IP TV APK Nedir?

“Alexander Sofronov” isimli uygulama geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan bir TV uygulamasıdır. “Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler” kategorisinde bulunmaktadır.

Canlı TV kanallarını ücretsiz olarak mobil cihazınızdan izlemenize imkan tanıyan İP TV Full APK Pro uygulaması, pro özellikleriyle birlikte reklamsız olarak sunulmaktadır.

Kolay kullanıma ve basit bir arayüzüne sahip olan uygulama, tüm TV kanallarını tek ekrandan görebilmenizi sağlamaktadır. Önceki oynattığınız yayınları cihazınızdan görebilir, izlemekte olduğunuz kanalı otomatik olarak tekrar oynatabilirsiniz.

İnternet bağlantınızın bulunduğu herhangi bir yerde İP TV APK Plus uygulamasını kullanabilirsiniz. Dizi ve film izlemeye istediğiniz yerden devam edebilirsiniz.

İPTV APK İndir ile birlikte uygulamayı Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Canlı yayın, TV kanalları, film, belgesel, dizi ve daha birçok içeriği mobil cihazınızdan kolayca izlemek isterseniz, İP TV APK Premium uygulaması ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)