Investing Pro APK 6.18.3

Icon Investing Pro APK 6.18.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Investing.com: Hisse Senetleri ve Haberler, yatırımcılar, tüccarlar veya hisse senedi sevenler için bir uygulamadır. Burada kullanıcılar, küresel finans piyasasının tüm haberlerini ve fiyatlarını en hızlı ve en zamanında takip edebilirler.

Bilgisi Investing Pro

İsim Investing Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 6.18.3
Boyut 48.69 Mb
Kategori Finans
Geliştirici INVESTING.com
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fusionmedia.investing
Şimdi İndir

Sağladığı tüm bilgiler son derece doğrudur ve günün her saati sürekli olarak güncellenir. Bu uygulama sayesinde tüm son dakika haberlerini veya diğer ekonomik programları dakikalar içinde öğrenebilirler.

HER KULLANICIYA GÜNCEL HABERLER VE DOĞRU FİYATLAR

Investing.com'a gelen kullanıcılar, tüm alım satım bilgilerini en belirgin ve şeffaf şekilde görüntüleyen canlı grafikler aracılığıyla bu uygulamadan tamamen coşkulu destek ve hizmet alıyor. Ayrıca 100.000'den fazla farklı ekonomi politikası yönetim aracını kullanabileceksiniz. Bununla da kalmayıp, dünya çapında 70'den fazla borsada bazı hizmetleri en uygun ve kolay şekilde takas etme, alma ve satma hakkına da sahipsiniz. Hisse senetleri, tahviller veya diğer hizmetlerin fiyat endeksleri, kolay referans olması için listelenir ve yüksekten düşüğe doğru sıralanır.

BAZI KÜRESEL EKONOMİK ETKİNLİKLERE KATILIN

Investing.com, küresel ölçekte düzenlenen bir dizi büyük etkinliğe katılmanıza izin verecektir. Sonuç olarak, diğer birçok hissedardan biraz daha fazla deneyim öğreneceksiniz veya bazı faydalı bilgiler edinebilirsiniz. Bu uygulamada ekonomik takvim, tacirlerin çalışmalarında vazgeçilmez ve vazgeçilmez bir unsur olarak kabul edilmektedir. Ayrıca ekonomik takvim, piyasa olayları için gerçek zamanlı bir hizmettir ve kullanıcıların bilgileri hızlı bir şekilde güncellemelerine yardımcı olur.

FAVORİ FİNANSAL ARAÇLARINIZI EKLEYİN

Investing.com'da kullanıcılar, sevdikleri finansal enstrümanları ekleme ve yaratma özgürlüğüne sahiptir. Ayrıca, stoktaki malzemeler titizlikle takip edilecek ve temel kategorilere ayrılacaktır. Sadece bu da değil, istediğiniz zaman hisse senedi fiyatlarından haberdar olmak için kendi listelerinizi de oluşturabilirsiniz. Özel mod ile, danışmak ve yatırım yapmak istediğiniz her an kontrol ve erişime sahip olursunuz.

BORSA HABERLERİ AYRINTILI OLARAK VERİLECEKTİR

Yatırım alanını takip ediyor ve borsa oynuyorsanız bu uygulamanın getirdiği sıcak bilgileri görmezden gelemezsiniz. Her bir özel video bu sayfalarda yayınlanacak ve kullanıcılara en ayrıntılı ve doğru bilgileri verecektir. Ayrıca Investing.com size finansal piyasaların net ve detaylı analizini en anlaşılır şekilde sunacaktır. Tek bir haberi bile kaçırmazsınız çünkü önemli bir haberdir ve her yatırımcının sorumluluğunda olan bir iştir. Bu onların varlıkları ve çabalarıdır, bu nedenle mevcut piyasa durumunu anlamak için onları yakından takip etmemiz gerekiyor.

TİCARET TOPLULUĞUNA KATILIN

Investing.com'da birçok varlıklı tacir ve yatırımcı ile sosyalleşebilir ve arkadaş olabilirsiniz. Hesabınızı birlikte desteklemek ve büyütmek için bir tüccarlar topluluğuna katılabilirsiniz. Ayrıca Altın, Gümüş ve Bronz gibi ürünlerin fiyatları çok eksiksiz ve doğru özel fiyatlar ile sağlanmaktadır. Yatırım fırsatlarını yakalama konusundaki becerilerini ve uzmanlıklarını öğrenmek için dünyanın en iyi borsa liderlerini takip edin. Borsadaki değişiklikleri gözlemleme konusunda değerli deneyimler kazanacaksınız.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)