Into the Dead 2 APK 1.65.0

Icon Into the Dead 2 APK 1.65.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İnto The Dead 2 APK Oyunu İçerisinde Aksiyon Dolu Zombi Macerasına Katıl! İnto The Dead 2 APK Son Sürüm İle Oyunun Güncel Versiyonunu Oynamaya Başla!

Bilgisi Into the Dead 2

İsim Into the Dead 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.65.0
Boyut 74.82 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici PIKPOK
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.pikpok.dr2.play
Şimdi İndir

İnto The Dead 2 Nedir?

Zombilerin istila ettiği bir dünyada, ailenizi bulup kurtarmak ve onların can güvenliğini sağlamak için maceralı bir yolculuğu konu alan oyundur.

İnto The Dead 2 APK Vision içerisinde kullanabileceğiniz bir çok silah ve patlayıcı bulunmaktadır. Bu silahlarla önünüze çıkan yürüyen ölüleri öldürmeli hayatta kalmalı ve ailenize ulaşmanız gerekmektedir.

Ayrıca oyunda ilerledikçe silahlarınızı güçlendirebilir, daha güçlü bir ekipmanı kullanabilirsiniz. İnto The Dead APK Para kullanarak ekipmanınızı yükseltebilirsiniz.

7 bölüm ve 60 aşamadan oluşan oyun içerisinde heyecanlı bir hikaye bulunmaktadır. Farklı alan ve bölgelerde oyun devam etmektedir. Köpeğiniz bu mücadelede size yardım etmektedir.

İnto The Dead 2 APK Son Sürüm ile oyuna eklenen son güncellemeler, “Hayalet Avcıları” evrenine geçiş yapmanızı ve  oyuna devam etmenizi sağlamaktadır.

Oyun, “PIKPOK” sağlayıcısı tarafından (+17 yaş) kullanıcılara sunulmuştur. Android cihazınıza sitemizden oyunu indirebilirsiniz.

İnto The Dead 2 APK oyunu, birden çok son ile bitmektedir. Kullanıcının yapacağı seçimler, oyunun sonunu belirlemektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)