Internetsiz TV APK 2.0

Icon Internetsiz TV  APK 2.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İnternetsiz Tv İzleme Uygulamasıyla İstediğiniz Yerde Televizyon İzlemeye Başlayın! İnternetsiz Tv yi İnternetli Yapma Ve Çok Daha Fazlası İçin Yazımızı Okuyun!

Bilgisi Internetsiz TV

İsim Internetsiz TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0
Boyut 3 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Richard Bass
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

İnternetsiz Tv İzleme Programı İndir

Akıllı cihazlarınızdan televizyon izlemenizi sağlayan birçok mobil uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaların hepsi internet üzerinden veri akışını sağlayarak cihazlarınıza yayın akışını yönlendirmektedir.

İnternetsiz Tv İnternete bağlanma aparatı ve uygulaması ile yayın izlemek mümkündür. Bu sayede, Telefondan İnternetsiz Tv İzleme uygulamasını kurabilir, cihazınıza bağlayacağınız telsiz işlevi gören bir aparat aracılığıyla yayın izleyebilirsiniz.

İnternetsiz Tv ye Ekran Yansıtma özelliğini kullanabilir, istediğiniz herhangi bir konumdan daha büyük bir ekranda yayın izlemeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca İnternetsiz Tv Kumandası aracılığı ile mobil aygıtlarınız üzerinden Bluetooth kullanarak cihazlarınıza bağlanabilirsiniz. Kumanda olarak Android ve iOS cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

İnternetsiz Tv APK uygulaması, “Richard Bass” tarafından geliştirilmiştir. özelliklerini ücretsiz olarak kullanarak televizyon izleyebileceğiniz bir programdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)