Internet Cafe Simulator APK 1.8

Icon Internet Cafe Simulator APK 1.8
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Internet Cafe Simulator APK Mobile İndir Ve Kendi İnternet Kafeni Kirala, Dizayn Yap, Cihazlar Satın Al! İnternet Cafe Simulator APK Kullanarak Para Kazan!

Bilgisi Internet Cafe Simulator

İsim Internet Cafe Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.8
Boyut 44.05 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Cheesecake Dev
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.CheesecakeDev.InternetCafeSimulator
Şimdi İndir

Internet Cafe Simulator Nedir?

Akıllı cihazlarımızda, internet kafe sahibi olarak simülasyon deneyimini tecrübe edebileceğimiz bir oyundur. “Cheesecake Dev” isimli sağlayıcı tarafından PEGI 13 sertifikasıyla kullanıcılara sunulmuştur.

Android ve iOS işletim sistemli cihazlarımızda kullanabileceğimiz oyun, detayları ile ilgi toplamaktadır. İnternet Cafe Simulator APK kullanarak, oyun içerisinde paraya sahip olabilirsiniz.

Oyun içerisinde bir işletmecinin hayatı tamamen yansıtılmaktadır. Yapılan işin keyifli yönleri ve zor tarafları deneyim esnasında tecrübe edilmektedir.

Başlarken bütcenize göre bir mekan belirlemeniz gerekmektedir. Ekonomik durumunuza göre bu mekanı kendi zevkinize göre dizayn ederek, oyun cihazları satın almanız gerekmektedir.

Detaylara dikkat edilen oyunda, bilgisayar masalarınızı, koltuklarınızı, seçebilirsiniz, mutfak nasıl açılır. Satışlarınızı arttırmak ve para kazanmak için, içecek ve yiyecek servisleri yapabilirsiniz. İnternet Cafe Simulator playstation kurma APK Para kullanabilirsiniz.

Dükkanınıza gelen sarhoş bir müşteriyi, sopa ile döverek mekanınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. İnternet Cafe Simulator İndir Full Türkçe ile oyunu oynayabilirsiniz.

İnternet Cafe Simulator APK kullanarak, klasik simülasyon oyunlarının dışında, gerçekçi bir hayatı tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)