Internet Cafe Simulator 2 APK 1.5

Icon Internet Cafe Simulator 2 APK 1.5
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İnternet Cafe Simulator APK 2022 Yılında Akıllı Cihazlar İçin Sunulmuştur! İnternet Cafe Simulator 2 Free Download İle PC Oyunu Sitemizden İndirebilirsiniz!

Bilgisi Internet Cafe Simulator 2

İsim Internet Cafe Simulator 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.5
Boyut 1.3 GB
Kategori Simülasyon
Geliştirici Cheesecake Dev
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

İnternet Cafe Simulatör 2 APK Nedir?

“Cheesecake Dev” tarafından geliştirilen serinin ilk oyunun oyuncular tarafından çok sevilmesinin ardından, İnternet Cafe Simulator 2 Ne Zaman Çıkacak sorusu, merak konusuydu.

Oyun artık piyasaya sürüldü ve oyun severler İnternet Cafe Simulator 2 APK Download ile mobil oyunu sitemizden indirebilirler. Serinin ikinci oyununda sizi birçok yenilik beklemektedir.

Bir internet kafe işletmecisi olarak rol aldığınız simülasyon oyununda, internet kafe kurup geliştirmek ve müşterilerden para kazanmak temel amacı oluşturmaktadır.

Oyunun hikayesinde kardeşinizin borcu bulunmaktadır. Ona ihtiyacı olan parayı temin etmeniz gerekmektedir.

Teknolojik oyun cihazlarını satın alarak internet kafenizi ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Dükkanınızı soymak isteyen soygunculara saldırı yapabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızı yeni çıkan sistemlerle geliştirebilir ve müşterilerinize üst düzey bir oyun keyfi sunabilirsiniz. İnternet Cafe Simulator 2 Mobil İndir Vip ile oyun deneyimine sizde katılabilirsiniz.

Kafenize gelen müşterilerin memnuniyetini artırmak için onlara yemek hazırlayabilirsiniz. Elektrik kesintisi ihtimaline karşı dükkanınıza jeneratör satın alabilirsiniz.

Kafesinden para kazanan bir işletmeci olabilirsiniz ya da karanlık işlere bulaşmayı seçebilirsiniz. İnternet Cafe Simulator 2 money oyununda siz ne yapmak istersiniz?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)