Inşaat Sim 2014 APK 1.12

Icon Inşaat Sim 2014 APK 1.12
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İnşaat Sim 2014 APK İndir Ve Mobil Cihazından Bina İnşa Etmeye Başla! İnşaat Sim 2014 APK Son Sürüm İle Oyunun Güncel Sürümünü Oynamaya Başlayabilirsiniz!

Bilgisi Inşaat Sim 2014

İsim Inşaat Sim 2014
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 1.12
Boyut 19 MB
Kategori Simülasyon
Geliştirici astragon Entertainment GmbH
Fiyat $0.99
Google Play Linki com.astragon.cs2014
Şimdi İndir

İnşaat Sim 2014 Nedir? 

MAN, STILL ve LIEBHERR gibi ünlü markaların lisanslı iş makinalarıyla birlikte, mobil cihazınızdan inşaat yapmanıza olanak tanıyan bir simülasyon oyundur.

İnşaat Sim 2014 APK Android ve iOS sistemli cihazlar için “astragon Entertainment GmbH” tarafından yayınlanmıştır. Detaylara oldukça özen gösterilerek geliştirilen, 3 boyutlu bir oyundur.

Oyun içerisinde inşaata başlamak için öncelikle binanın temelini kazmanız gerekmektedir. Ardından beton pompasını kullanarak temeli atmanız ve duvarların içerisini betonla doldurmanız gerekmektedir.

İnşaat tamamlanana kadar kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip 14 inşaat makinesini kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde +300 adet görev bulunmaktadır. Bu görevlerin hepsini tamamlamanız, ortalama olarak 20 saat sürmektedir.

Yüzme havuzu, belediye binası, rüzgar türbini gibi büyük inşaat alanlarında çalışabileceğiniz mobil oyunu, akıllı cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. İnşaat Sim 2014 APK Para kullanarak ekonominizi artırabilirsiniz.

İnşaat Sim 2014 APK oyununa çırak olarak başlayabilir, inşaat uzmanı olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Gerçekçi inşaat makineleri ile birlikte keyifli bir oyun deneyimini tecrübe etmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)