Injustice 2 APK 6.1.0

Icon Injustice 2 APK 6.1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Injustice 2 APK oyununda süper kahramanları kullanarak çevrimiçi savaşlara katılabilirsiniz! Injustice 2'nin Tüm APK Para Özelliklerini Kullanın!

Bilgisi Injustice 2

İsim Injustice 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 6.1.0
Boyut 854.06 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Warner Bros. International Enterprises
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.wb.goog.injustice.brawler2017
Şimdi İndir

İnjustice 2 Mobile Nedir?

Karanlık kötülere karşı DC kahramanlarının yer aldığı dövüş mücadelesinde hangi tarafı seçeceksiniz? Supergirl, Batman, Wonder Woman ve Superman gibi karakterler ile takımınızı kurun ve efsanevi savaşta yeteneklerinizi sergilemeye başlayın!

Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz mobil oyunu içerisindeki temel amaç, süper kahramanlardan oluşan güçlü bir takım kurmak ve rakiplerinizi hezimete uğratmaktır. Online ile birlikte gerçek oyuncularla anlık olarak mücadele edebilirsiniz.

Injustice 2 APK ile oyundaki tüm karakterleri kullanabilirsiniz. İnjustice 2 APK Money And Gems 2022 özelliği ile kaynağa sahip olabilirsiniz.

İnjustice 2 Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Ayrıca mobil oyunu bilgisayar üzerinden emülatör programları ile oynanabilmektedir. İnjustice 2 APK Download ile oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İnjustice 2 APK oyunu, “Warner Bros. International Enterprises” isimli oyun geliştiricisi tarafından 16 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır. Aksiyon, macera ve savaş öğeleri üzerine kurulu olan bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)