Infinite Flight - Flight Simulator APK 22.8.1

Icon Infinite Flight - Flight Simulator APK 22.8.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Infinite Flight Simulator APK Pro Oyunu İle Birlikte Profesyonel Bir Pilot Olma Yolunda İlerleyin! İnfinite Flight - Flight Simulator APK İndir Ve Mobil Cihazından Uçak Kullanmaya Başla!

Bilgisi Infinite Flight - Flight Simulator

İsim Infinite Flight - Flight Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 22.8.1
Boyut 20.63 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Infinite Flight LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fds.infiniteflight
Şimdi İndir

Infinite Flight - Uçuş Simulatörü Nedir? 

Mobil cihazınızdan pilotluk yaparak uçak kullanmanıza olanak tanıyan bir uçuş simülasyonu oyunudur. “Infinite Flight LLC” tarafından Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiştir.

İnfinite Flight APK Full oyunu içerisinde askeri uçaklar dahil, +55 farklı uçağı kullanabilirsiniz. Dünya üzerinde seyahat edebilir, 3 boyutlu olarak dizayn edilmiş havalimanlarına iniş yapabilirsiniz.

Hava trafiğini kontrol edebilir, uçuş rotanızı belirleyebilirsiniz. Detaylı olarak tasarlanan uçuş fiziği ile birlikte, keyifli bir uçuş deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Infinite Flight Pro APK Planes oyununda hava durumunu uçuşunuza göre özelleştirebilirsiniz. Uçuş yaparken yıldızları ve gökyüzünü izlemek isterseniz, otomatik pilotu devreye sokabilirsiniz.

Oyun içerisindeki uçuşunuzu tekrar oynatma seçeneği ile izleyebilirsiniz. Pro özelliğini kullanarak dünya üzerindeki diğer oyuncularla etkileşime geçebilirsiniz. Oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

İnfinite Flight APK Açın oyununda gerçek bir pilot olma deneyimini yaşayabilirsiniz. Detaylı bir uçuş deneyimini mobil cihazınızdan tecrübe etmeye hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)