Ifruit APK 1.11.44.3-google

Icon Ifruit APK 1.11.44.3-google
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Grand Theft Auto İFruit APK İle Grand Theft Auto V Deneyiminize Doğrudan Bağlanın Ve Eğlenceyi Katlayın! GTA iFruit APK Oyununa Sitemizden Ulaşabilirsiniz

Bilgisi Ifruit

İsim Ifruit
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.11.44.3-google
Boyut 147 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.rockstargames.ifruit
Şimdi İndir

İFruit App APK Nedir?

İFruit APK GTA 5 deneyimine yaratıcı özellikler ekleyerek daha keyifli zaman geçirmenizi sağlayan bir modifiye oyunudur. İFruit APK Old Version eski sürümünün aksine, oyuncularla gerçek bir etkileşim imkanı sağlamaktadır.

Etkileyici ayrıntılarıyla İFruit App APK 2022 oyunu, aracınızda boya ve cam tonlamalarını, duman renklerini ve rüzgarlıkları dahi sizin seçiminize bırakmaktadır. İFruit APK Latest Version ile süspansiyonu artırabilir, ışıklarınızı yenileyebilir, aracınızı gövde zırhıyla koruyabilirsiniz.

“Rockstar Games” tarafından piyasaya sunulan İFruit APK Android cihazlar için geliştirilmiştir. İFruit Emulator APK oyunu içinde yer alan temalar ve mizah içerikleri sebebiyle, 17 yaş ve üzeri yetişkinlere hitap etmektedir.

GTA İFruit APK + Data uygulaması yalnızca bir modifiye oyunu değildir. Ek olarak içerisinde 3 adet mini oyun ve “Chop the Dog” adında köpek eğitebildiğiniz bir bulunmaktadır. Chop adındaki köpeğe yeni numaralar öğreterek altın kazanmanız mümkündür.

Siz de İFruit APK oyunu ile bir aracı modifiye etme deneyimini yaşayabilirsiniz. Şimdi bu harika oyuna sitemizdeki bağlantıdan kolayca ulaşabilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)