Idman TV APK 1.2

Icon Idman TV APK 1.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İdman Tv APK Uygulamasının Kullanıcılara Sunduğu Canlı Spor Karşılaşmalarını Sınırsız Olarak İzleyebilirsiniz! İdman Tv APK İzle Ve Favori Takımlarını Destekle!

Bilgisi Idman TV

İsim Idman TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.2
Boyut 3 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici TV channel info
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

İdman Tv Canlı İzle Uygulaması Nedir?

Canlı yayın kanallarını içerisinde bulunduran destekli Idman Tv Izle uygulaması, kullanıcıların ücretsiz olarak spor karşılaşmalarını izlemeleri için geliştirilmiştir.

Uygulaması HD kalitede yayın sağlayarak kullanıcılarını memnun etmektedir. Azerbaycan isimli ülkenin kullandığı azeri dil desteği ile birlikte sunulmaktadır. Diğer diller için seçenekleri mevcuttur.

İdman Tv Canlı uygulamasının içinde basketbol ve futbol gibi popüler spor dallarının yanında, güreş, jimnastik, halter gibi spor dallarındaki yayınları da izleyebilirsiniz. Böylec spor dünyasındaki en güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

İdman Tv Yayın Akışı aracılığı ile gün içerisindeki yayın programını görebilir, ilginizi çeken programları canlı izlemek için planlamanızı yapabilirsiniz.

İdman Tv Bein Sports kanallarını izleyerek keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, uygulamasını sitemizden akıllı cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İdman Tv APK uygulaması internet üzerinden hizmet vermektedir. Uygulamadan alacağınız yayın kalitesi, kullandığınız internetin bağlantı hızına göre değişiklik göstermektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)