IDM Pro APK 15.8.1

Icon IDM Pro APK 15.8.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İDM APK Uygulaması İle İnternet Üzerinde Bulunan İçerikleri Cihazınıza İndirebilirsiniz! İDM APK İndir Ve Torrent Desteğini Kullanarak Dosyaları Yükle!

Bilgisi IDM Pro

İsim IDM Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 15.8.1
Boyut 96.17 Mb
Kategori Alet
Geliştirici Vicky Bonick
Fiyat $3.01
Google Play Linki idm.internet.download.manager.plus
Şimdi İndir

İDM APK Full Nedir?

Akıllı cihazınız üzerinden internette gezinirken gördüğünüz herhangi bir video içeriğini, müziği ya da dosyaları hızla indirmenizi sağlayan bir programıdır.

30 adet içeriği aynı anda indirmenizi sağlayan uygulama, kullanıcılara Proxy desteği sunmaktadır. Şifre ile korunan dosyaları kolayca cihazınıza indirebilir, indirme hızınızı ayarlayabilir, zamanlayıcı kullanabilirsiniz.

İnternet içerisindeki dosyaları indirmek için bir programı mı arıyorsunuz? İDM APK Android uygulamalar arasında tüm dosyaları indirmenizi sağlayan bir programdır. Sitemizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İDM+ Fastest Download Manager Pro APK uygulamasını web sayfamız üzerindeki indirme linklerine tıklayarak cihazlarınıza indirebilirsiniz. İDM APK Son Sürüm uygulaması ile güncel versiyonu kullanabilirsiniz.

İDM Pro APK uygulaması, “Vicky Bonick” tarafından “PEGI 3” sertifikası ile birlikte sunulmaktadır. PEGI 3 sertifikası, 3 yaş ve üzerindeki her kullanıcının uygulamayı kullanabileceğini ifade etmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)