Idle Taxi Tycoon APK 1.13.0

Icon Idle Taxi Tycoon APK 1.13.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İdle Taksi Tycoon Builder Oyununda Kendi Taksi Durağını Kurabilirsin! İdle Taksi Tycoon Beach İle Birlikte Şoförlük Yaparak İşleri Büyütmeye Başlayabilirsin!

Bilgisi Idle Taxi Tycoon

İsim Idle Taxi Tycoon
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.13.0
Boyut 118.00 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Kolibri Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fastpoodlegames.idletaxitycoon
Şimdi İndir

İdle Taksi Tycoon Business Nedir?

3 boyutlu olarak geliştirilen oyunu içerisinde taksi şoförlüğü yaparak işleri büyütmek, kendi durağını satın almak, çalışanları kiralamak ve yeni taksi duraklarına sahip olarak zengin olmak, temel amacı oluşturmaktadır.

Diğer simülasyon oyunlarından oldukça farklı bir yapıya sahip olan oyunu, bir sürüş oyunundan çok daha fazlasıdır. İdle Taksi Tycoon Car Games APK oyunu içerisinde eğlenceye hazır olun!

Sahip olduğunuz taksileri geliştirebilir, taksi durağınızı ilgi çekici bir hale getirebilir ve daha çok müşteriye ulaşmak için yenilikler yapabilirsiniz. İdle Taksi Tycoon Build Farm Empire APK oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

İdle Taksi Tycoon Codes 2022 ile birlikte kullanımını açabilirsiniz. Yeni özelliklere sahip olarak mobil oyunu daha da eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

İdle Taksi Tycoon APK oyunu, “Kolibri Games” isimli geliştirici tarafından 3 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Kara, deniz ve hava üzerinden yolcu taşımacılığı yapabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)