Idle Streamer APK 1.49

Icon Idle Streamer APK 1.49
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İdle Streamer APK Android Oyun Platformlarında Yayıncı Olma Deneyimini Kullanıcılara Sunuyor! İdle Streamer Tycoon APK İle Sizde Ünlü Bir Yayıncı Olabilirsiniz!

Bilgisi Idle Streamer

İsim Idle Streamer
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.49
Boyut 96.13 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici MOONEE PUBLISHING LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ZelioGames.IdleStreamer
Şimdi İndir

İdle Streamer APK Nedir?

Youtuber olma deneyimini gerçekçi bir şekilde tecrübe etmek ister misiniz? İdle Streamer Tuber Game APK oyununda gerçek bir yayıncı olarak rol alabilirsiniz!

3 boyutlu olarak geliştirilen mobil oyununa acemi olarak başlayabilir, profesyonel bir yayıncı olma yolunda ilerleyebilirsiniz. İdle Streamer APK Son Sürüm oyununda izleyici potansiyelinizi artırmak için oyunlar yayınlayabilirsiniz.

Konferanslara katılabilir ve izleyicilerinizden gelen para ile ekipmanlarınızı yükseltebilirsiniz. Bir garajda başlayacağınız oyun içerisinde ilerleyerek, lüks bir hayata sahip olabilirsiniz.

Idle Streamer APK İndir ile birlikte mobil oyununu Android ve iOS cihazlarınızda oynayabilirsiniz. İdle Streamer Max Level ile oyununda kolayca son seviyeye ulaşabilirsiniz.

İdle Streamer Para özelliklerinden faydalanmak için Download İdle Streamer APK ile oyunu sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz. İdle Streamer Become A New İnternet Celebrity APK ile eğlenceye katılabilirsiniz.

İdle Streamer APK oyunu, “MOONEE PUBLISHING LTD” tarafından geliştirilmiştir. Gerçek bir Youtuber olma deneyimini tecrübe edebileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)