Idle Siege APK 2.0.1

Icon Idle Siege APK 2.0.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İdle Siege War Simulator APK Oyununda Ordunu Geliştir Ve Stratejik Olarak Konumlandır! İdle Siege APK Oyunu İle Diğer Bölgeleri İşgal Etmeye Başlayın!

Bilgisi Idle Siege

İsim Idle Siege
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 2.0.1
Boyut 108.87 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ludigames.android.anmp.idle.siege
Şimdi İndir

Idle Siege: War Simulator Game Nedir?

Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu arıyorsanız, İdle Siege War Simulator Game ile tanışın! Bölgenizi ve ordunuzu geliştirerek heyecanlı bir savaş mücadelesine katılın!

İdle Siege War Simulator APK oyunu, “Gameloft SE” isimli geliştirici tarafından 12 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmuştur. Strateji, savaş ve simülasyon öğeleri üzerine kurulmuştur.

Oyun içerisinde bulunan kaynaklar, kısa sürede gelişmenin temel noktasını oluşturmaktadır. Simülasyon oyunu içerisinde aynı anda düşmanlarınızla savaşmalı, strateji geliştirmeli, kaynak toplamalı ve bölgenizi savunanız gerekmektedir.

Ordunuza liderlik edecek güçlü kahramanları oyun içerisinde bulabilirsiniz. Farklı saldırı kabiliyetlerine sahip mangaları birleştirebilir, stratejik yeteneğinizi düşmanlarınızı işgal etmek için kullanabilirsiniz.

İdle Siege War Simulator Game APK oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunda ilerledikçe yeni özellikleri kullanıma açabilirsiniz.

 İdle Siege APK oyunu 3 boyutlu grafikler ile birlikte heyecanlı bir savaş tecrübesini oyunculara sunmaktadır. Artık ordunuzun kaderi vereceğiniz stratejik kararlara bağlı!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)