Idle Mafia APK 8.2.0

Icon Idle Mafia APK 8.2.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İdle Mafia Zengin Müdür APK Oyunu İçerisinde Yasa Dışı Yollardan Zengin Olabilirsiniz! İdle Mafia Hediye Kodu Kullanarak Gelirinizi Hızla Artırabilirsiniz!

Bilgisi Idle Mafia

İsim Idle Mafia
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 8.2.0
Boyut 801.87 Mb
Kategori Simülasyon
Geliştirici Century Games Pte. Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gamemaker5.idlemafia
Şimdi İndir

İdle Mafia APK Nedir?

Zengin ve güçlü bir mafya olarak karanlık işlere bulaşmak ister misiniz? İdle Mafia Zengin Müdür oyunu içerisinde eğlenceli bir serüven sizleri bekliyor!

Sokaktaki bir gangster olarak başlanılan oyunu içerisinde işlerinizi büyüterek acımasız bir mafya babası olabilirsiniz. Hırsızlık yapabilir, sokağınızda bulunan dükkanlardan haraç toplayabilir, kumarhaneye gidebilir, gücü avucunuzun içerisinde tutabilirsiniz.

İşlerinizi büyüttükçe size yardımcı olacak sadık elemanları yanınıza alabilir, sokak dövüşlerine katılabilir, bölgenizi büyütmek için amansız bir mücadeleye girebilirsiniz.

İdle Mafia Zengin Müdür ile oyuna zengin bir şekilde başlayabilirsiniz. İdle Mafia Hediye Kodu 2022 avantajlarından faydalanmak için oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Idle Mafia APK oyunu, “Century Games Pte. Ltd.” isimli oyun geliştiricisi tarafından 13 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır. Suç öğeleri üzerine kurulu olan aksiyon ve macera dolu bir oyunudur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)