Idle Heroes APK 1.31.0.p2

Icon Idle Heroes APK 1.31.0.p2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Idle Heroes APK İle Akıllı Cihazınızdan RPG Oyun Deneyimini Tecrübe Edin! İdle Heroes Kullanarak, Oyun İçerisinde Avantaj Sahibi Olabilirsiniz!

Bilgisi Idle Heroes

İsim Idle Heroes
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.31.0.p2
Boyut 567.90 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici DHGAMES
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.droidhang.ad
Şimdi İndir

İdle Heroes Nedir? 

Fantastik bir dünya içerisinde RPG deneyimini tecrübe edebileceğiniz bir rol yapma oyunudur. “DHGAMES” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncunun bulunduğu İdle Heroes APK 2022 oyununda, kahramanlardan oluşan bir takım kurabilirsiniz. Takımınızı diğer kullanıcılar ile savaşa sokabilirsiniz.

Kazandığınız savaşlar, mücadeleler ve tamamladığınız görevler sonucunda, çeşitli ödüller elde edebilirsiniz. Bu ödüllerle karakterlerinizi güçlendirebilirsiniz.

İşinize yaramayan karakterleri oyun içerisinde dağıtarak, ruh taşları elde edebilirsiniz. Ruh taşları ile yeni karakterler satın alabilirsiniz. Güçlü bir takım oluşturarak avantaj elde edebilirsiniz.

İdle Heroes APK oyunu içerisindeki karakterlerin güç düzeyleri, yıldız seviyelerine göre derecelendirilmiştir. Örneğin 5 yıldız bir kahraman, tek yıldız iki farklı kahramanı kolaylıkla yenebilmektedir.

İdle Heroes APK Son Sürüm ile, oyunun en son çıkan versiyonunu oynayabilirsiniz. Oyunu Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz.

İdle Heroes APK oyununda, boss savaşlarına girebilir ve nadir ödüller kazanabilirsiniz. 200’den fazla karakter ile en iyi takımı kurmak için mücadele edebilir ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)