Ice Age Village APK 3.6.5a

Icon Ice Age Village APK 3.6.5a
★★★★★ ★★★★★
Rapor

İce Age Village Game İle Mobil Cihazınızdan Buzul Dünyadaki Maceraya Katılmaya Hazır Mısınız? İce Age Fındık Kovalamacası Sonucunda Yer Kabuğu Çatladı!

Bilgisi Ice Age Village

İsim Ice Age Village
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 3.6.5a
Boyut 64.80 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftIAHM
Şimdi İndir

İce Age Village APK Nedir?

Animasyon filmleri arasında elde ettiği başarı ile dikkatleri üzerine toplayan “Buz Devri” isimli yapıt, her yaştan izleyiciyi eğlendirerek buzul maceranın içerisine sürükledi.

Film serisinin mobil cihazlar için geliştirilen oyununda, heyecan kaldığı yerden devam ediyor. İce Age Village All Animals ile 200’den fazla hayvana barınak oluşturmaya hazır mısınız?

İce Age Village Android Oyun hikayesinde, meşe palamudunu buzuldan çıkaran Scrat, yer kabuğunu istemeden çatlatır. Dünyanın sonu gelmesi tehlikesiyle karşı karşıya kalan hayvanlara barınak inşa edilmesi gerekmektedir.

İce Age Village Download ile bu maceraya sizde katılabilirsiniz. Oyununu sitemizde ücretsiz olarak bilgisayar, tablet ve akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

“Gameloft SE” tarafından geliştirilen İce Age Village APK oyunu içerisinde Sid, Diego ve Manny sizi bekliyor! Gündelik olarak oynayabileceğiniz bir eğlenceye hemen katılın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)