Hytale APK 1.0

Icon Hytale APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Devasa Bir Dünyanın Kapılarını Hytale Android Oyun İle Aralayın! Sitemizdeki Hytale APK Download Linkinden Oyunu Hemen İndirin Ve Arkadaşlarınızla Doyasıya Eğlenin!

Bilgisi Hytale

İsim Hytale
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 32 MB
Kategori Macera
Geliştirici smathafdev
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Hytale APK Nedir?

Hytale Mobile APK oyunu, “smathafdev” tarafından geliştirilen bir macera oyunudur. Oyunda fantastik bir dünyaya gelen oyuncular keşfe çıkarak birçok maceraya atılmaktadırlar. Hytale APK Android Oyun içerisinde heyecan ve macera dolu bir serüvene katılabilirsiniz.

Hytale APK gibi birçok özelliğine sahip olan Hytale Beta APK dünyasında, ansızın karşınıza çıkan yapılar ile tuzağa düşebilirsiniz. Devasa yeraltı mağaraları, rastgele dizilmiş zindanlar ve dünya dışı kaleler ve çok daha fazlasını oyun içerisinde görebilirsiniz.

Bu fantastik dünyada bilinmezliklere karşı oldukça dikkatli olmalısınız. Elbette Hytale oyunu sadece tuzaklara sahip değildir. Rengarenk mercanlarla inanılmaz bir denizaltı deneyimi yaşayabilir veya vahşi ejderhalarla savaşan cesur bir savaşçıya dönebilirsiniz.

Eğer sizin de içinizde inanılmaz deneyimler tecrübe etmeyi bekleyen bir kaşif varsa, Hytale APK macera oyunu tam size göre! Heyecan verici maceraya her yaştan arkadaşınızı davet ederek hep birlikte oyuna katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)