Hyper Front APK 1.2.1

Icon Hyper Front APK 1.2.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hyper Front APK İndir Ve Mobil Cihazından 5v5 Savaş Oyununda Yeteneğini Sergil! Hyper Front APK Android Ve iOS Cihazlar İçin Geliştirilen Bir FPS Oyunudur.

Bilgisi Hyper Front

İsim Hyper Front
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.2.1
Boyut 1.55 Gb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Netease Games Global
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.netease.bfc1game.na
Şimdi İndir

Hyper Front Nedir? 

“Netease Games Global” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan First Person Shooter (FPS) oyunudur. Farklı oyun modlarıyla oynanabilen oyun içerisindeki temel amaç, düşmanları etkisiz hale getirmektir.

FPS oyunları, oyuncunun kullandığı karakterin bakış açısı ile ekranı gördüğü, savaş temalı oyunlara verilen genel bir isimlendirmedir. Hyper Front oyununda savaş ve macera bir arada bulunmaktadır.

Oyun içerisinde hızlı kararlar vermeli, zamana karşı hareket halinde olmalı ve rakiplerinize karşı nişancılık yeteneğinizi en iyi şekilde kullanmanız gerekmektedir.

5 kişilik takımların birbirine karşı rekabet içerisine girdiği oyun, yakın gelecekte ve bilim kurgu dünyasında geçmektedir. Başarı kazandıkça oyundaki kahramanlarınızın yeteneklerini geliştirebilirsiniz.

Her kahramanın kendine özgü taktiksel yetenekleri bulunmaktadır. Bu yetenekler doğru kullanıldığı takdirde, savaş esnasında avantaj sağlamanıza yaramaktadır.

​​Hyper Front APK Son Sürüm oyunu içerisinde çeşitli haritalar bulunmaktadır. Her haritanın kendisine özgü bir dizaynı ve taktiksel kısımları vardır.

Hyper Front APK oyunu bilim kurgu savaş deneyiminin en iyi şekilde tecrübe edilebilmesi için geliştirilmiştir. Grafikleri, ses efektleri ile birlikte etkileyici bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)