Hustle Castle APK 1.84.1

Icon Hustle Castle APK 1.84.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hustle Castle APK Oyunu İle Kaleni İnşa Et, Geliştir Ve Rakiplerine Saldır! Hustle Castle Elmas Para Kaynaklarını Kullanarak Sınırsız Gücü Kontrol Etmeye Başla!

Bilgisi Hustle Castle

İsim Hustle Castle
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.84.1
Boyut 283.05 Mb
Kategori Rol Yapma
Geliştirici My.com B.V.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.my.hc.rpg.kingdom.simulator
Şimdi İndir

Hustle Castle APK Nedir?

Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz şahane bir orta çağ mücadelesine hazır mısınız? Kalenizi inşa edin, halkınızı geliştirin ve eğlenceli savaşa katılın!

Farklı modları içerisinde bulunduran Hustle Castle APK Son Sürüm oyunu içerisinde, online olarak ya da tek oyunculu olarak mücadeleye katılabilirsiniz.

Hustle Castle 2022 içerisinde halkınızın kıyafetlerini ve ordunuzun zırhlarını yükseltebilirsiniz. Köylülere yapacağınız destek ile birlikte ekonominizi artırabilir, ordunuzu ile sefere çıkıp ganimet toplayabilirsiniz.

Ordunuzdaki askerlerinize seviye yükseltmesi yapabilir, kullanarak sınırsız para sahibi olabilirsiniz. Hustle Castle Taktik ve becerilerinizi geliştirerek gerçek oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Hustle Castle Türkiye serverına katılabilirsiniz.

Hustle Castle APK oyunu, “My.com B.V.” tarafından geliştirilmiştir. 2 boyutlu animasyon destekli grafikleri ile birlikte, keyifli bir oyun deneyimini sunmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)