Hungry Shark Evolution APK 9.9.0

Icon Hungry Shark Evolution APK 9.9.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hungry Shark Evolution İndir Ve Akıllı Cihazından Denizaltı Dünyasında Avcılığa Başla! Hungry Shark Evolution APK İle Uzun Süre Hayatta Kalmaya Çalış!

Bilgisi Hungry Shark Evolution

İsim Hungry Shark Evolution
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 9.9.0
Boyut 129.65 Mb
Kategori Atari
Geliştirici Ubisoft Entertainment
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fgol.HungrySharkEvolution
Şimdi İndir

Hungry Shark Evolution Nedir?

Kullanıcıların vahşi bir köpek balığını kullanarak deniz altında avlanabildiği mobil oyundur. Açlığı durdurak bilmeyen köpek balığı ile tüm deniz canlılarına saldırabilirsiniz.

Oyundaki amaç her an köpek balığının karnını doyurmaya çalışarak hayatta kalmaktır. 12’den fazla köpekbalığı oyuncuların kullanımına sunulmuştur.

Hungry Shark Evolution APK Full oyununda her köpek balığının çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Oyun içerisinde başarı sağladıkça, daha iyi özelliklere sahip köpek balıklarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Okyanusu keşfe çıkarak deniz canlılarını keşfedebilir, batıkları araştırarak ödüller kazanabilirsiniz. Köpek balığınıza çeşitli ekipmanlar ekleyerek saldırı gücünüzü artırabilirsiniz.

3 boyutlu grafikler ve etkileyici ses efektleriyle birlikte oyunu tecrübe edebilmek için, Hungry Shark Evolution APK İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz. Hungry Shark Evolution APK Son Sürüm ile oyunun güncel versiyonunu oynayabilirsiniz.

Hungry Shark Evolution APK ile vahşi bir oyun deneyimi tecrübe edebilirsiniz. Oyun içi etkinliklere katılabilir, aksiyon dolu bir serüvende rol alabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)