Huggy Wuggy APK 0.2

Icon Huggy Wuggy APK 0.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Huggy Wuggy APK İndir ve Hayatta Kalma Oyununda Korkulu Bir Maceraya Katıl! Huggy Wuggy APK Download İle Oyunu Sitemizden İndirebilir, Maceraya Katılabilirsiniz!

Bilgisi Huggy Wuggy

İsim Huggy Wuggy
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 0.2
Boyut 81 MB
Kategori Macera
Geliştirici WOBOLT LTD
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Huggy Wuggy Poppy Playtime Nedir?

Hayatta kalma oyunlarından ve korku öğelerinden hoşlanıyorsanız, Huggy Wuggy Poppy Playtime APK oyunu ile oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyun içerisindeki temel amaç hayatta kalmaya çalışarak oyunu tamamlamaktır. Bilgisayar oyunundan sonra Huggy Wuggy APK Android cihazlar için geliştirilmiştir, heyecan ve korku dolu içeriği ile dikkat çekmektedir.

Oyun bir fabrikada geçmektedir. Fabrikada uzun zaman önce oyuncak üretimi yapılmaktadır. Bilinmeyen sebeplerle fabrika terkedilmiştir. Gizemli ve heyecanlı bir oyun senaryosu sizi beklemektedir.

Fabrika içerisinde yaşanan sırlı olayları hayatta kalarak açığa çıkarabilecek misiniz? Eğer cevabınız “Evet” ise, Huggy Wuggy Poppy Playtime APK Download oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Huggy Wuggy APK oyunu “MOB Games” tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Mobil oyunda etrafınıza dikkat edin, çünkü her an sizi yakalamak isteyen robotlara yem olabilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)