House Designer APK 1.1405

Icon House Designer APK 1.1405
★★★★★ ★★★★★
Rapor

House Designer APK Para İle Birlikte İstediğiniz Malzemeleri Satın Alabilirsiniz. House Designer APK İndir Ve Akıllı Cihazından İç Mimarlık Yapmaya Başla!

Bilgisi House Designer

İsim House Designer
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.1405
Boyut 95.55 Mb
Kategori Macera
Geliştirici Karate Goose Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.kgs.housedesigner
Şimdi İndir

House Designer : Fix & Flip Nedir?

“Karate Goose Studio” isimli oyun geliştiricisi tarafından yayınlanan bir tasarım oyunudur. Oyun içerisinde ev satın alarak iç mimarlık yapabilir, bahçenizi düzenleyebilir ve evinizi özgürce istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.

House Designer APK Android ve iOS sistemli mobil cihaz kullanıcıları için sunulmuştur. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

House Design APK Download oyunu oldukça detaylı olarak geliştirilmiştir. Mobilyalar, yataklar, banyo ve mutfak eşyaları, masalar, sandalyeler ve çok daha fazlasına oyun içerisinden ulaşmanız mümkündür.

House Designer APK ile, bahçenizde istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Çim biçme makinası ile çimleri biçebilir, çiçek ekebilir, konforlu bir oturma alanı oluşturabilirsiniz.

Eski evleri satın alarak oyun içerisinde tadilat yapabilirsiniz. Duvarları istediğiniz bir renge boyayabilir evi dizayn edebilirsiniz. Ardından dilerseniz içerisinde yaşayabilir, isterseniz daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz.

House Designer APK ile profesyonel bir iç mimar gibi çalışabilir, usta bir tasarımcı gibi evinizi dizayn edebilirsiniz. Oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)