Hot Wheels APK 3.9.0

Icon Hot Wheels APK 3.9.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hot Wheels Arazi Yarışı APK İle Üstün Bir Araba Yarışı Deneyimi Yaşayabilirisiniz! Hot Wheels Arazi Yarışı APK Kullanarak, Rakiplerine Şans Tanıma!

Bilgisi Hot Wheels

İsim Hot Wheels
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 3.9.0
Boyut 61.59 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Mattel
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mattel.hwid
Şimdi İndir

Hot Wheels Nedir?

Hot Wheels, piyasada kolayca bulabileceğiniz, birbirinden farklı renkte ve dizaynda, yüzlerce oyuncak araba ve yarış parkuru satan bir markadır.

Bu marka piyasadaki başarısının ardından mobil bir araba yarışı oyun çıkartarak, akıllı cihaz kullanıcılarına mobil oyun olarak sunulmuştur.

Hot Wheels APK (Son Sürüm) içerisinde katılacağınız her yarışta, becerilerinizi sergilemek ve performansınızı en üst noktaya çıkartıp rakiplerinizi yarışta geçmek oyunun amacıdır.

Hot Wheels APK oyununda yarışlarda başarı elde ettikçe, garajınıza ekleyeceğiniz yeni araçları kazanabilirsiniz. Dublörünüzü oluşturabilir ve yarışa dahil edebilirsiniz.

Farklı tasarımlarda, kullanmayı tecrübe edeceğiniz birçok araç bulunmaktadır. Görevlerinizi tamamladıkça araçlarınızı daha güçlü hale getirmek için performans yükseltmesi yapabilirsiniz.

Hot Wheels APK 2021 oynarken, yarıştığınız parkurlarda havada akrobasi yapmak, zorlu parkurlarda diğer kullanıcılarla yarışmak, kaliteli bir oyun deneyimi yaşatmaktadır.

Hot Wheels APK oyunu, “Mattel” isimli geliştirici tarafından Android ve iOS sistemli cihazlarda oynanmak üzere, kullanıcılara sunulmuştur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)