Homescapes APK 6.0.3

Icon Homescapes APK 6.0.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Homescapes APK Yıldız Kullanarak Zor Görevleri Hemen Tamamlayabilirsiniz. Homescapes APK para İle, Oyun İçerisindeki Ekonominizi Arttırabilirsiniz.

Bilgisi Homescapes

İsim Homescapes
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 6.0.3
Boyut 147.59 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Playrix
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playrix.homescapes
Şimdi İndir

Homescapes Nedir?

Büyük bir konağın tüm tamir, bakım ve restorasyon işlemlerini mini oyunlar aracılığı ile tamamlayabileceğimiz bir mobil oyundur.

Homescapes APK 2022 oyunu, “Playrix” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için tasarlanmıştır.

“Austin” isimli karakteri kullandığımız oyun içerisinde, birçok bölüm bulunmaktadır. Evi dekore edip, tamirat işlerini gerçekleştirdiğimiz bölümlerde, çeşitli bulmacalar karşımıza çıkmaktadır.

Bulmacaları hızlı bir şekilde çözerek, sırlı bir konak içerisindeki gizlenmiş gizemleri ortaya çıkarabilirsiniz. Homescapes APK Para Ve Yıldız kullanarak oyunu kolayca bitirebilirsiniz.

Profesyonel bir tasarımcı gibi ev içerisinde bulunan tüm alanları (mutfak, salon, garaj gibi) dizayn edebilirsiniz. Homescapes APK Son Sürüm kullanarak güncel versiyonu sitemizden indirebilirsiniz.

Homescapes APK oyunu içerisinde ilerledikçe, yeni bölümlerin kilidi açılmaktadır. Zorlu bulmacalar ve görevler sizi beklemektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)