Hitmasters APK 1.18.4-33-sdk

Icon Hitmasters APK 1.18.4-33-sdk
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hitmasters APK İndir Ve Mobil Cihazından Eğlenceli Oyun Deneyimine Katıl! Hitmasters APK İle Bölümlerde İlerle! Yeteneklerini Kullan, Yeni Seviyelere Ulaş!

Bilgisi Hitmasters

İsim Hitmasters
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.18.4-33-sdk
Boyut 153.03 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Playgendary Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playgendary.hitmasters
Şimdi İndir

Hitmasters Nedir? 

Oyun içerisinde çözmeniz gereken bulmacalar bulunmaktadır. Belirli detaylara dikkat ederek, elinizdeki silahın özelliklerine göre atış yaparak, düşmanlarınızı öldürdüğünüz bir mobil oyundur.

“Playgendary Limited” isimli mobil oyun geliştiricisi tarafından 12 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Hitmasters APK Download ile oyunu, Android sistemli cihazınıza indirebilirsiniz.

Oyunu olabildiğince hatasız oynamanız gerekmektedir. Yapacağınız ufak bir hata ile düşmanınız sizi yakalamaktadır. Sonuç olarak baştan başlamanız gerekmektedir.

Hitmasters APK oyununda, ulaşabileceğiniz birçok silah bulunmaktadır. Bu silahlarla hedeflerinizi etkisiz hale getirerek görevlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hitmasters APK Latest Version ile, oyunun güncel versiyonuna ulaşabilirsiniz. Güncel versiyon en yeni özellikleri içerisinde bulundurmaktadır. Karakterinizi kişiselleştirmenize olanak tanımaktadır.

Hitmasters APK oyununda pratik zekanızı kullanmalı, dikkatinizi toplamalı ve gerekiyorsa bir süre düşünmelisiniz. Oyun içerisinde, keyifli ve sürükleyici bir deneyim tecrübe edebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)