Hitman Suikastçi APK 1.7.193827

Icon Hitman Suikastçi APK 1.7.193827
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hitman Suikastçı APK İndir Ve Android Sistemli Cihazından Oyunu Oyna! Hitman Suikastçi (Hitman Sniper) APK Oyunu İle Aksiyon Dolu Bir Hikaye Seni Bekliyor!

Bilgisi Hitman Suikastçi

İsim Hitman Suikastçi
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.7.193827
Boyut 48 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici SQUARE ENIX LTD
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Hitman Suikastçi (Hitman Sniper) Nedir?

Hitman hikayesinin 47 numaralı ünlü suikastçisi ile çeşitli silahları kullanarak düşmanlarınızı öldürme amacıyla oynayabileceğiniz mobil bir aksiyon oyunudur.

“SQUARE ENIX LTD” isimli geliştirici tarafından piyasaya sürülen Hitman Suikastçi APK oyunu, heyecanlı konusu ve kurgusu ile dikkat çekmektedir. Şiddet öğelerini içerisinde barındırması sebebiyle, 17 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmuştur.

Hitman Suikastçi APK 2022 oyunu görevlerden oluşmaktadır ve +150 farklı görev oyun içerisinde bulunmaktadır. Başarılı suikastleri gerçekleştirerek görevlerinizi tamamlamak için sessiz ve tetikte olmanız gerekmektedir.

Tabanca, tüfek, sniper gibi +15 silah oyun içerisinde kullanılmaktadır. Her silahın kendine özgü özellikleri ve avantajları bulunmaktadır. Hitman Suikastçi APK İndir Android Oyun Club ve tüm oyuncuların erişimine ile birlikte sunulmuştur.

Hitman Suikastçi APK oyununda gerçek bir suikastçi olma heyecanını 3 boyutlu grafiklerle birlikte tecrübe edebilirsiniz. Profesyonel bir tetikçi olmaya hazır mısınız?

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)