Hills of Steel APK 5.4.0

Icon Hills of Steel APK 5.4.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hills Of Steel APK İndir Ve Akıllı Cihazından Oynamaya Başla! Tank Kullanma Deneyimi Yaşa! Hills Of Steel Kullanarak Tüm Geliştirmeleri Elde Edebilirsiniz. 

Bilgisi Hills of Steel

İsim Hills of Steel
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 5.4.0
Boyut 175.96 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Superplus Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.superplusgames.hosandroid
Şimdi İndir

Hills Of Steel Nedir?

Kullanıcıların tanklar aracılığı ile rekabete girdiği bir aksiyon oyundur. Multiplayer (çok oyunculu) olarak rakip oyuncularla mücadele edilebileceği gibi, macera modunda ilerleyebilirsiniz.

Oyun, “Superplus Games” isimli video oyun geliştiricisi tarafından, 10 yaş ve üzeri kullanıcılara sunulmuştur. Hills Of Steel APK Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazları desteklemektedir.

Hills Of Steel APK 2022 oyunu içerisinde, kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip tanklar ve silahlar bulunmaktadır. Başarılar elde ettikçe ödüller kazanabilir, kazandığınız ödüller ile silahlarınızı yükseltebilirsiniz.

Macera modunda ilerleyerek yeni tankları kullanabilirsiniz. Oyunun kullanımı gayet sade bir yapıya sahiptir. Arayüzü anlaşılır ve kullanışlıdır. Hills Of Steel APK kullanarak, tüm özelliklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Hills Of Steel APK ile, keyifli bir tank savaşı tecrübesi yaşayabilirsiniz. Becerilerinizi geliştirerek oyun içerisinde rütbe atlayabilir, bir general olabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)