Hill Climb Racing APK 1.57.0

Icon Hill Climb Racing APK 1.57.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hill Climb Racing APK Para Elmas Ve Yükseltmeleri Kullanarak Avantajları Kullan! Hill Climb Racing APK Son Sürüm İle, Güncel Versiyonu Oynamaya Başla!

Bilgisi Hill Climb Racing

İsim Hill Climb Racing
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.57.0
Boyut 81.31 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Fingersoft
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fingersoft.hillclimb
Şimdi İndir

Hill Climb Racing Nedir? 

30’dan fazla aracı kullanarak yokuş yukarı çılgın yarışlar yapabileceğiniz ve görevleri yerine getirebileceğiniz bir mobil oyundur.

Oyun, “Fingersoft” isimli video oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Tüm yaş grubundaki oyuncular için tasarlanmıştır. Android ve iOS işletim sistemli cihazları desteklemektedir.

“Newton Bill” isimli karakteri kullandığınız oyun içerisinde fizik kurallarından bağımsız olarak hareket edilmektedir.

Oyun içerisinde +28 adet seviye bulunmaktadır. Tamamladığınız seviyelerle birlikte bonus kazanabilir, para toplayabilirsiniz.

Kazandığınız para ile aracınızı yükseltebilir, benzin alabilir, yeni bir araç satın alabilirsiniz. Oyun içerisindeki araçlar,  yarış arabası, ambulans, kamyonet, itfaiye arabası gibi çeşitli şekillere sahiptir. Hill Climb Racing APK Yükle ve eğlenceye katıl!

Hill Climb Racing APK Arşivleri ile birlikte, sitemizde kullanıcılara sunulmaktadır. Hill Climb Racing APK İndir Son Sürüm ile, oyunun güncel versiyonunu sitemizden indirebilirsiniz.

Hill Climb Racing APK oyunu, kaliteli ve performansı yüksek cihazlarda oynanabileceği gibi, düşük performanslı cihazlarda da performanslı bir şekilde oynanabilmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)