Highway Drifter APK 4.2.44

Icon Highway Drifter APK 4.2.44
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Highway Drifter APK Android Oyun Oyna Ve Adını Birinciliğe Yazdır! Muhteşem Araba Drift Oyununu Highway Drifter APK Download Bağlantısıyla İndir Ve Asfalta Çık!

Bilgisi Highway Drifter

İsim Highway Drifter
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 8.0+
Son Sürüm 4.2.44
Boyut 482.24 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici Mad Hook
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.madboxgames.drifter
Şimdi İndir

Highway Drifter APK Nedir?

Highway Drifter APK OBB oyunu, muhteşem grafiklere sahip bir araba drift oyunudur. Seçtiğiniz arabanız ile bir otoyolda ya da şehir içinde drift yaparak para kazanabilirsiniz. Kazandığınız parayla yeni araçlar alabilir ya da olan aracınızı geliştirebilirsiniz.

Eşsiz grafiklere sahip oyunu, sitemizden Highway Drifter APK Download bağlantısıyla indirebilirsiniz. Highway Drifter APK para özelliğini kullanarak istediğiniz aracı satın alabilir ve geliştirebilirsiniz.

Ayrıca Highway Drifter APK All Cars özelliğini kullanarak para ile alamayacağınız araçların kilitlerini açabilir ve satın alabilirsiniz. Motor, şasi, lastik gibi parçaları geliştirebilirsiniz.

Highway Drifter Game APK ile lastik eritmek kadar keyif veren bir şey yok! Evet yanlış okumadınız, oyun içerisinde drift atarken mükemmel efektlerle beraber arabanızın lastiğini yakabilirsiniz!

Dubai’de bir çöl otoyolunda ya da Amerika’nın gettosunda drift atmak istemez misiniz? Hemen Highway Drifter APK oyununu indirin ve heyecanlı mücadeleye katılın!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)