HeyStalker APK 1.9

Icon HeyStalker APK 1.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

HeyStalker Pro APK Uygulamasını Kullanarak Kimin Seni Ne Kadar Takip Ettiğini Öğrenebilirsin! Hey Stalker - Who Viewed My Profile for Instagram Uygulaması İle Gizli Takipçilerini Keşfetmek İster Misin?

Bilgisi HeyStalker

İsim HeyStalker
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.9
Boyut 50M
Kategori Sosyal
Geliştirici RisingTech
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.heystalker.app
Şimdi İndir

Hey Stalker APK Nedir?

Instagram isimli platform içerisindeki bazı kullanıcılar, diğer kullanıcıları takip ederek her yaptığını dikkatle öğrenmeye çalışmaktadır.

Sizin profilinizle kimlerin normalden fazla ilgilendiğini öğrenmek ister misiniz? HeyStalker APK uygulaması aracılığı ile artık gizli takipçilerinizi açıkça görebilirsiniz!

Profilinizi ziyaret eden kullanıcılar, hikayelerinize bakan kullanıcılar ve sizinle oldukça ilgilenen kullanıcılar, farklı kategorilerde size sunulmaktadır.

Bu kategoriler; Platonik, Hayran, Süper Stalker, Arkadaş gibi sekiz farklı sınıftan oluşmaktadır. Sizinle ilgilenen kullanıcılar, ilgi durumlarına göre bu kategorilere uygulama tarafından dahil edilmektedir.

HeyStalker Giriş yapmak için İnstagram bilgilerinizi uygulamaya girmeniz yeterlidir. Ardından uygulaması, profilinizle birlikte otomatik olarak çalışmaya başlamaktadır.

HeyStalker İndir ile uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz. Türkçe arayüze sahip olan uygulamayı kullanarak, sizi takip edenler hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

HeyStalker APK uygulaması “Rising Tech” isimli uygulama geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılar için geliştirilmiştir. özelliklerini kullanarak gizli hayranlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz!

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)