Hello Neighbor APK 1.0

Icon Hello Neighbor APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hello Neighbor APK İndir Ve Heyecanlı Oyun Hakkında Bilgi Sahibi Olarak Oynamaya Başla! Gerilime Ve Tuzaklara Hazır Ol! Hello Neighbor Telefona Sürümü Mevcuttur.

Bilgisi Hello Neighbor

İsim Hello Neighbor
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 48M
Kategori Macera
Geliştirici tinyBuild
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tinybuildgames.helloneighbor
Şimdi İndir

Hello Neighbor Nedir?

Hello Neighbor oyunu, korku ve macera kategorisinde yer almaktadır. Oyuncunun, komşusunun evine girerek onun sakladığı sırları ortaya çıkarmaya çalışmasını konu alan bir oyundur.

Oyun içeriğinde oyuncu, küçük bir çocuk karakterini kontrol etmektedir. Wilson isimli komşusunun evinde, ona yakalanmadan araştırma yapmaktadır.

Hello Neighbor Hide And Seek APK saklambaç anlamına gelmektedir. Duvardaki tablolardan yeni odalara açılan kapıları bulabilir, evin içindeki kilitli kapıların anahtarını bulmak için keşif yapabilirsiniz.

Korku ve heyecan oyunlarını seviyorsanız, Hello Neighbor Yükleme sizin için doğru bir seçim olacaktır. Hello Neighbor APK Yükle maceraya katıl!

Özellikleri 

Hello Neighbor APK Tüm Bölümler Açık olarak oyunu oynanmasına olanak tanır. TINYBUILD LLC sağlayıcısı ile kullanıma sunulmuştur.

Hello Neighbour Telefon Sürümü ile mobil cihazlarınızda oyunu oynayabilirsiniz. Hello Neighbor APK Android ve iOS işletim sistemini desteklemektedir.

Uygulama en son 30 Haziran 2022 tarihinde güncellenmiştir. Mevcut sürümü 1.0’dır.

Hello Neighbor APK içerisinde, PEGI 12 derecelendirmesine sahiptir. PEGI 12, bu uygulamanın 12 yaş ve üzeri oyuncular için uygun olduğunu ifade eder.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)