Hello Neighbor 2 APK 1.0

Icon Hello Neighbor 2 APK 1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hello Neighbor 2 Oyunu İçerisinde Gerilim Dolu Gizemli Bir Mücadele Sizleri Bekliyor! Hello Neighbor 2 Bölümü İle Heyecanlı Macera Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Bilgisi Hello Neighbor 2

İsim Hello Neighbor 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 48 MB
Kategori Macera
Geliştirici tinyBuild
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Hello Neighbor 2 Mobile Nedir?

Gerilim ve heyecan dolu mobil oyun içerisinde, komşunuzun evine gizlice sızarak girmek ve evde bulunan odaları kontrol etmek temel amacı oluşturmaktadır.

Evin içerisinde oldukça sessiz ve dikkatli olmalısınız. Hello Neighbor 2 Bölüm zorluğuyla dikkat çekmektedir. Çünkü, ev sahibine, kahyaya ya da ev çalışanlarına yakalanırsanız, korkunç bir şekilde cezalandırılacak ve bölümü tekrar etmeniz gerekecektir.

Hello Neighbor 2 Alpha 1 oyunu içerisinde merdivenden tırmanarak ve pencereleri kullanarak eve gizlice giriş yapabilirsiniz. Etrafınızda bulduğunuz malzemeleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

İpuçlarını bularak oyunu eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Hello Neighbor 2 Alpha 1.5 oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz ve modlu olarak indirebilirsiniz.

Hello Neighbor 2 APK oyunu, “tinyBuild” isimli geliştirici tarafından 12 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Heyecanlı, eğlenceli ve gerilim dolu bir tema üzerine kuruludur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)