Hello Haylou Premium APK 3.1.1

Icon Hello Haylou Premium APK 3.1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hello Haylou Kullanımı Ve Özellikleri Hakkında Bilgi Edinmek İçin Yazımızı Okuyabilirsiniz! Hello Haylou İOS Ve Android Cihazlar İçin Kullanıma Sunuldu!

Bilgisi Hello Haylou Premium

İsim Hello Haylou Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 3.1.1
Boyut 14.11 Mb
Kategori Sağlık ve Fitness
Geliştirici Tibor Borsos
Fiyat Bedava
Google Play Linki hu.tiborsosdevs.haylou.hello
Şimdi İndir

Hello Haylou APK Nedir?

Haylou markalı akıllı saatlerinizi, akıllı cihazınıza bağlamanızı sağlayan mobil uygulaması birçok farklı özelliği ile birlikte dikkatleri topladı. Hello Haylou Premium özelliklerini kullanıcılara sunuyor!

Uygulama aracılığı ile birçok farklı temaya ulaşabilir, saatiniz üzerinde temaları uygulayabilirsiniz. Kendi temanızı oluşturabilir ve temaları özelleştirerek kişiselleştirilmiş bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Uygulama ile birlikte telefonunuza gelen aramaları saatinizden alabilir ve gelen aramaları yönetebilirsiniz. Aynı zamanda akıllı cihazınıza gelen bildirimleri akıllı saatiniz üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Hello Haylou Full APK uygulaması ile hava durumunu akıllı saatinizden görüntüleyebilir, mobil cihazınızın pil seviyesi azalınca uyarı bildirimi alabilir, adım sayabilir ve nabzınızı ölçebilirsiniz.

Hello Haylou APK uygulaması ile birlikte saatiniz üzerinden dinlediğiniz müzik üzerinde kontrol sağlayabilir, telefonunuzun konumunu tespit edebilirsiniz. Hello Haylou App uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

Hello Haylou Premium APK uygulaması, “Tibor Borsos” tarafından geliştirilmiştir. Akıllı saatinizi telefonunuza bağlamak için kullanabileceğiniz bir mobil uygulamasıdır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)