Hayat Eve Sığar APK 2.5.2

Icon Hayat Eve Sığar APK 2.5.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hayat Eve Sığar APK Son Sürüm İle Birlikte Güncel Versiyonu Kullanmaya Başlayabilirsiniz. Hayat Eve Sığar APK Download İle Uygulamayı İndirebilirsiniz.

Bilgisi Hayat Eve Sığar

İsim Hayat Eve Sığar
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.5.2
Boyut 10.46 Mb
Kategori Sağlık ve Fitness
Geliştirici T.C. Sağlık Bakanlığı
Fiyat Bedava
Google Play Linki tr.gov.saglik.hayatevesigar
Şimdi İndir

Hayat Eve Sığar Nedir?

Hayat Eve Sığar APP APK uygulaması, “T.C. Sağlık Bakanlığı” tarafından Türkiye'de bulunan insanlar için geliştirilmiştir. Koronavirüse karşı toplumun bilinçli bir şekilde hareket etmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Hayat Eve Sığar APK Android ve iOS sistemli cihazlar için sunulmuştur. “Sağlık ve Fitness” kategorisinde listelenmektedir. Salgın hastalık ile ilgili topluma destek olarak, insanların hastalığına göre onlara yönlendirme sağlamaktadır.

HES Kodu (Hayat Eve Sığar Kodu), aracılığı ile vatandaşların hastalık riski taşıyıp taşımadığını görmelerini sağlamaktadır. HES Kodu’nu uygulama içerisinden alabilirsiniz.

HES Kodu’nuzu alışveriş merkezleri, otobüs ve uçak seyahatleri, sinema, tiyatro gibi topluma açık yerlerde görevlilere gösterebilir, salgının yayılmasında üstünüze düşen rolü yerine getirebilirsiniz. Hayat Eve Sığar APK İndir ile uygulamayı indirebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmaya başlamak için telefon numaranız ile doğrulama yapmanız yeterlidir. Uygulama içerisinden aşı bilgilerinizi görebileceğiniz gibi, aşı kartı da oluşturabilirsiniz.

Hayat Eve Sığar APK uygulamasını kullanarak toplum sağlığını tehdit eden salgına karşı önlem alabilirsiniz. Hastalık riskini en düşük seviyeye getirmek için topluma katkıda bulunabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)