Hay Day APK 1.59.192

Icon Hay Day APK 1.59.192
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hay Day Indır Ve Çiftliğini Kurmaya Başla! İnek, Tavuk, Domuz Gibi Hayvanlara Sahip Olabilirsiniz. Hay Day APK İle Yetiştirdiğin Ürünlerle Ticaret Yap!

Bilgisi Hay Day

İsim Hay Day
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.59.192
Boyut 247.97 Mb
Kategori Gündelik
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.supercell.hayday
Şimdi İndir

Hay Day Nedir?

Sanal bir dünyada, çiftçi olarak rol aldığınız bir oyundur. Oyun içerisinde ekin yetiştirip, hayvanlara sahip olabilirsiniz. Size sunulmuş olan dekorasyonları kullanarak, çiftliğinizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Hay Day APK 2022 ile, yetiştirdiğiniz mahsülleri satarak çiftliğinizi daha çok geliştirebilirsiniz. Farklı ticaret yöntemleri kullanarak satış yapabilirsiniz.

Tekneler ile ticaret yapabilir, kamyonunuzla satış yapabilir, ekinlerinizi ve kaynaklarınızı satabilirsiniz. Hay Day APK Para Ve Elmas ile birçok kaynağa ulaşabilirsiniz.

Yeterli seviyeye ulaştığınızda vadiye geçerek, arkadaşlarınızla beraber oyunu oynayabilirsiniz. İsterseniz mahalle oluşturabilir veya katılabilirsiniz.

Mahalle içerisinde en fazla 30 oyuncu bulunabilir. Bu oyuncularla sürekli etkileşime geçerek oyun hakkında bilgi alabilir ve yardımlaşabilirsiniz.

Oyun içerisinde gölete giderek balık avlayabilir, tren aracılığı ile kasabaya gidebilirsiniz. Haftalık düzenlenen etkinliklere katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz.

“Supercell” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan oyun, iOS ve Android sistemli cihazlarınız için tasarlanmıştır. Hay Day APK Son Sürüm ile güncel sürümü oynayabilirsiniz.

Hay Day APK ile çiftçilik deneyimine hemen başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve diğer oyuncularla birlikte keyifli vakit geçirmek için oyunu hemen indirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)