Hashiriya Drifter APK 2.2.01

Icon Hashiriya Drifter APK 2.2.01
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hashiriya Drifter APK Kullanarak Arabanı İstediğin Gibi Kişiselleştir, Performansını Arttır! Hashiriya Drifter APK Download İle Oyunu Oynamaya Başla!

Bilgisi Hashiriya Drifter

İsim Hashiriya Drifter
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.2.01
Boyut 797 MB
Kategori Yarış
Geliştirici Midnight Games SRL
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Hashiriya Drifter Nedir?

Japonya’nın sokaklarında drift yaparak çevrimiçi oyuncularla rekabete girebileceğiniz, sürüş becerilerinizi göstererek lüks arabaları kullanabileceğiniz, mobil bir yarış oyunudur.

“Crazy4Profession Ltd” isimli geliştiricinin kullanıma sunduğu Hashiriya Drifter APK 2021 oyununda nefes kesici yarışlara katılabilirsiniz. Oyun içerisinde başarı sağladıkça para kazanabilir, kazandığınız para ile daha iyi arabaları satın alabilirsiniz.

Ayrıca Hashiriya Drifter APK oyunu içerisinde sahip olduğunuz arabanızı kişiselleştirmeniz ve performansını arttırmanız mümkündür. Drift yaparak puanları toplayabilir ve rakiplerinize Japonya sokaklarında yeteneğinizi gösterebilirsiniz.

Hashiriya Drifter APK Son Sürüm olarak sitemizde bulunmaktadır. Oyunu Android sistemli cihazınıza indirebilir, akıllı cihazınız ile keyifli yarışlarda yerinizi alabilirsiniz.

Lüks araçları kullanarak drift mücadelelerinde rakiplerinize karşı mücadele etmek istiyorsanız, Hashiriya Drifter APK oyunu ile heyecan dolu yarışlara katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)