Happy Wheels APK 1.1.0

Icon Happy Wheels APK 1.1.0
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Happy Wheels APK İndir Ve Mobil Cihazınla Oyuna Katıl! Happy Wheels APK Android Ve iOS Sistemli Cihazları Desteklemektedir. Zorlu Bölümler Seni Bekliyor!

Bilgisi Happy Wheels

İsim Happy Wheels
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.1.0
Boyut 31.86 Mb
Kategori Yarış
Geliştirici James Bonacci
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.fancyforce.happywheels
Şimdi İndir

Happy Wheels Nedir?

Mobil cihazınızdan tekerlekli araçları kullanarak bitiş çizgisine varmaya çalıştığınız, yarış oyunları kategorisinde bulunan bir mobil oyundur.

PC için yayınlanan oyun, kullanıcılar tarafından ilgi görmesinin ardından mobil cihazlar için “James Bonacci” tarafından geliştirilmiştir. iOS ve Android sistemli cihazlar için tasarlanmıştır.

17 yaş ve üzerindeki kullanıcıların erişimine sunulan Happy Wheels APK Full oyununu, sitemizden Android sistemine sahip cihazınıza indirebilirsiniz.

Happy Wheels APK oyununda, çeşitli zorluklarda 60’tan fazla bölüm kullanıcıların erişimine sunulmuştur. Oyunda gerçekçi bir fizik kullanılmıştır.

Happy Wheels APK Son Sürüm ile, oyunun güncel versiyonuna ulaşabilirsiniz. Mobil cihazınızdan oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Happy Wheels APK oyunu, engelleri aşarak ilerleyeceğiniz, zorlu bölümlerde dikkatinizi toplamanız gereken keyifli bir oyundur.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)