Happn Premium APK 29.4.1

Icon Happn Premium APK 29.4.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Happn Premium Uygulamasını Kullanarak Yeni İnsanlar Tanıyabilir, Arkadaş Olabilir, Arkadaşlığınızı İlerletebilirsiniz. Happn Premium APK Uygulamasını İndir!

Bilgisi Happn Premium

İsim Happn Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 29.4.1
Boyut 55.72 Mb
Kategori Yaşamtarzı
Geliştirici happn
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ftw_and_co.happn
Şimdi İndir

Happn – Sohbet, Aşk Ve Buluşma Nedir?

Uygulama, kullanıcıların hareket halindeyken yan yana gelmeleri ile birlikte birbirlerinin profillerini görüntülemelerine olanak tanır. Bu sayede yolculuk yaptığınız güzergahtaki insanlarla arkadaşlık kurma şansını yakalayabilirsiniz.

Karşılaştığınız kişilere beğeni gönderebilir, onlar da size beğeni gönderdiği takdirde eşleşebilir (crush) ve anlık olarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Happn Premium APK 2022 uygulaması içerisinde karşılaştığınız bir kişiden çok fazla etkilendiyseniz ve onunla gerçekten iletişim kurmak istiyorsanız, hızlı not (flash note) denilen özelliği kullanabilirsiniz.

Bu özellik aracılığı ile beğendiğiniz kişinin sizi beğenmesini beklemeden, o kişiye bir kereye mahsus olmak üzere mesaj gönderebilirsiniz.

Happn Premium Yapma ve kullanma tecrübesini deneyimlemek isterseniz, Happn Premium Bedava olarak sitemizde bulunmaktadır. Uygulamayı sitemizden indirebilir, premium özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Happn Premium APK uygulamasını kullanan milyonlarca kişinin arasına katılarak, yeni insanları tanıma heyecanını akıllı cihazınızdan yaşayabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)