Hair Challenge APK 20.0.3

Icon Hair Challenge APK 20.0.3
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Hair Challenge APK İndir Ve Mobil Cihazından Eğlenceli Koşu Oyununa Katıl! Hair Challenge Game APK İle Özellikleri Keşfet! En Yüksek Rekora Sahip Ol!

Bilgisi Hair Challenge

İsim Hair Challenge
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 20.0.3
Boyut 67.33 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rollic Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.Upperpik.HairChallenge
Şimdi İndir

Hair Challenge Nedir?

Engeller ile dolu bir podyum pistinde, engelleri geçerek bitiş noktasına varma amacını taşıyan bir koşu oyunudur. Oyunda kullanıcılar manken ile koşu yapmaktadır. Hair Challenge Game APK Android ve iOS için “Rollic Games” tarafından geliştirilmiştir.

Koşu yaparken toplamanız gereken saç uzatma kaynakları bulunmaktadır. Bu kaynakları oyun içerisinde toplamanız çok önemlidir çünkü, bitiş çizgisine vardığınızda saçınızın boyu ölçülmektedir.

Ölçüm esnasında, saç uzunluğunuz ile ilgili seviyenin gerektirdiği dereceye ulaşamazsanız, oyunu tekrar etmeniz gerekir. Koşu esnasında karşınıza çıkabilecek çeşitli engeller bulunmaktadır.

Bu engeller döner testereler, bıçaklardır. Hair Challenge APK oyununda engellerin yanlarından geçmeniz gerekmektedir. Karakterinizi sağa ve sola kaydırarak koşuyu tamamlayabilirsiniz.

Arka arkaya gelen engellerden kaçınmak için seri hareket etmeniz gerekmektedir. Oyunda ilerledikçe, zorluk seviyesi artmaktadır. ​​Hair Challenge APK Download ile heyecanlı oyunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Hair Challenge APK oyununda saçınızın rengini koşu esnasında alabileceğiniz boyalar ile değiştirebilirsiniz. Oyun içerisindeki kuaföre giderek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)