Guek TV APK 1.1

Icon Guek TV APK 1.1
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Guek IPTV Player İle Binlerce Kanalı İzlemeye Başlayabilirsiniz! Guek APK İndir Ve Akıllı Cihazın Üzerinden Canlı TV İzleme Ayrıcalığını Sınırsız Olarak Yaşa!

Bilgisi Guek TV

İsim Guek TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0 +
Son Sürüm 1.1
Boyut 2.1 MB
Kategori Eğlence
Geliştirici Alptech Teknoloji
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

Guek iPTV Nedir?

İnternet bağlantısı aracılığı ile IPTV kanallarını ve filmleri akıllı cihazınızdan izlemeniz için geliştirilen modlu bir yayın izleme uygulamasıdır. İçerisinde bulunan binlerce kanala erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulaması yayın izlemeyi seven her kullanıcıya hitap edecek bir şekilde geliştirilmiştir. +2000 kanal seçeneği ile yerel ve ulusal kanalları canlı olarak izleyebilirsiniz.

Film ve dizi izlemekten hoşlanıyorsanız, Guek Tv APK Son Sürüm uygulamasının içinde bulunan +3000 film seçeneği ile istediğiniz tarzdaki filmleri, istediğiniz yerden izleyebilirsiniz.

Guek Tv Android İçin geliştirilen en iyi IPTV uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sitemizden Guek Tv APK Ücretsiz indirin ve içerik izleme keyfinize ara vermeyin!

“Alptech Teknoloji” tarafından geliştirilen Guek Tv APK uygulamasını, deneme yayını başvurusu yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)