GTA San Andreas APK 2.10

Icon GTA San Andreas APK 2.10
★★★★★ ★★★★★
Rapor

GTA San Andreas APK Nedir? Oyun İçeriği Hakkında Detaylı Bilgi Sahibi Ol. Mobil Cihazınla Oyuna Katıl. GTA San Andreas APK Kullan Oyunda Daha Hızlı İlerle.

Bilgisi GTA San Andreas

İsim GTA San Andreas
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 2.10
Boyut 57.22 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.rockstargames.gtasa
Şimdi İndir

GTA San Andreas Nedir?

Grand Theft Auto, GTA’nın kısaltması olarak kullanılmaktadır. Türkçe karşılığı, büyük otomobil hırsızlığı anlamını taşımaktadır. San Andreas Güney Amerika, Kolombiya’da yer alan Sacramento ve Stockton arasında bulunan yerin ismidir.  

Grand Theft Auto bir oyun serisidir. San Andreas bu serinin bir parçası olarak yayınlanmıştır. Bilgisayarda, Playstation ve XBox konsollarında oynamaya uygundur.

GTA San Andreas APK Cepde, Android ve iOS işletim sistemini destekleyen cihazlarda oynanabilir. Aksiyon ve macera kategorisine giren ve kurgusuyla oyuncuların ilgisini çekmiş bir oyundur. 

Benzer oyunlar: GTA 3

Oyunun Hikayesi ve Kurgusu

Oyun 1990 yıllarında Kaliforniya’da geçer. Bu dönemde Kaliforniya’da gangsterlik yaparak para kazanma işleri yaygın ve popülerdir. Hikayenin baş karakteri Carl Johnson’dur. Carl Johnson, kısa adıyla CJ, Los Santos’da ailesiyle birlikte yaşar. 

Sweet lakaplı abisi çete liderliği yapmaktadır. Mahalledeki çocukluk arkadaşları Big Smoke ve Ryder ile abisinin çetesine katılan CJ, çeşitli illegal işlerle çetenin prestijini yükseltirler. Diğer çeteler ve polis ile her zaman çatışma içinde olan bu çetenin ismi, Grove Street Families’tir.

En yakın düşmanları Vagos Çetesi ve Ballas çetesidir. Sürekli çatışmalara uğraşan çetede Sweet, sağ kolu olarak CJ’yi seçmiştir. Çatışmalar neticesinde CJ ve Sweet’in kardeşi olan Brian ölmüştür. Brian’ın ölümünün ardından çetede çatlaklar başlamıştır. Sweet bu ölümden kardeşi CJ’yi sorumlu tutmuştur.

gta san andreas apk hile

Kendini affetmeyen CJ, şehirden uzaklaşma kararı alır ve Liberty City’e taşınır. Geçen zamanla birlikte, CJ araba hırsızlığı ve önde gelen mafyalar için şoförlük yaparak nam salmaya başlamıştır.

Aradan 5 yıl geçmişti ve bir gün CJ, abisi Sweet tarafından bir telefon almıştır. Sweet, anneleri Beverly Johnson’un öldüğünü telefonda kardeşine söylemiştir. Bu haberi alan CJ, cenaze için Los Santos’a dönmeye karar vermiştir.

CJ doğup büyüdüğü yere geri dönünce birçok şeyin değiştiğini fark etmiştir. Rakip çeteler oldukça güçlenmiştir. Bunun ana sebebi uyuşturucu işleriyle uğraşmalarıdır. Rakipleri sayı olarak oldukça artmış ve silahlanmıştır. 

Sweet, Grove Street Families’in lideri olarak uyuşturucu işlerine girmeyi yanlış bulmuştur. Fakat bu durum çetesinin gelişmesini önlemiş ve rakiplerinin ardında kalmasını sağlamıştır.

gta san andreas apk nasıl indirilir

Annesinin cenaze gününde Ballas çetesi, bu işi bitirmek için Sweet’in arabasına ateş etmeye başlamıştır. Bu duruma şahit olan CJ eve kesin dönüş yapma kararı almış ve diğer çetelere ölümcül bir savaş açmıştır.

Abisinin güvenini tekrar kazanmak isteyen CJ elinden geldiği kadar çete menfaatine işler yapmaya başlamıştır. Bunlardan bir kaçı, silah ve para soygunu, adam öldürme olarak sıralanabilir.

Sweet, CJ’in aile işleriyle uğraşmasını istemektedir. Kız kardeşleri Kendl’ın erkek arkadaşı olduğunu öğrenen CJ, bu sorumluluğu üstlenmiştir. Kendl’ın sevgilisi Cesar Vialpando, Meksika’lı bir çetenin üyesidir. CJ ve Cesar birbirlerini tanıdıkça yakın arkadaş olmuşlardır.

gta san andreas apk

Los Santos’da işler iyice karışmıştır. Çeteler sürekli birbirlerine zarar verip, yerli halkın huzurunu kaçırmışlardır. Polis ekipleri çetelerle uğraşmak için C.R.A.S.H. isimli bir birim kurmuşlardır.

Bu birim, çetelerin işledikleri suçlarla ilgileniyor ve çeteleri çökertmeye çalışıyordu. Zaman geçtikçe bu özel departman kötü polislerin barındığı bir yer haline gelmiştir.

Polislerin kurdukları bir tuzak ile CJ’yi yakalaması ile beraber, kendi kirli işlerini, belirli anlaşmalarla CJ’ye yaptırmaya başlamışlardır. CJ yaptığı akıllı hamlelerle polislerin elinden kurtulup, çetesine itibarını geri kazandırmıştır.

gta san andreas apk indir

Ballas çetesini tamamen bitirmek için harekete geçmek üzereyken Cesar, CJ’yi aramış ve görüşmek istediğini söylemiştir. Yakın arkadaşları olan Big Smoke ve Ryder’ın polisler için çalıştığını ispatlamıştır.

CJ, annesinin ölümünün sorumlusunun güvendiği arkadaşları olduğunu öğrenmiştir. Detaylı bir plan hazırlayarak para ve güç elde etmiştir. Ardından kendisine ve ailesine ihanet eden yakın arkadaşlarını öldürerek intikamını almıştır.

GTA San Andreas APK Nasıl İndirilir?

Güncel olarak iOS cihazları için, ₺64,99 ücreti ile satışa sunulmaktadır. Android cihazlar için, ₺29,99 uygulama ücreti bulunmaktadır. GTA San Andreas APK Türkçe Yama’sı mevcuttur.

GTA San Andreas Araba para ve karakterinizde ölümsüzlüğe ulaşabilecek kadar, bir çok özellik eklemektedir.

Mobil Oyun İncelemesi

Oyunun arayüzü oldukça basit olan bir açık dünya oyunudur. Kaliteli grafikleri ile oyuncuya sunulmuştur. Uygulamaya girdiğinizde, “Oyuna Başla” demeniz, daha önceden oyunu oynayıp tekrar devam etmek istiyorsanız, “Kayıtlı Oyuna Devam Et” demeniz yeterlidir.

Oyun açıldığında sol alt köşede ana karakteriniz CJ’yi yönlendirmenizi sağlayan sanal bir joistik bulunur. Koşmaya başladığınızda ekranın sağ alt köşesindeki hızlı koşma simgesine basarak daha hızlı koşabilirsiniz.

Ekranın sağ alt köşesinde bir yumruk simgesi bulunmaktadır. Bu simgeye bastığınızda karakteriniz yumruk atar. Herhangi bir aracın yanına geldiğinizde yumruk atma simgesinin üstünde araç simgesi çıkar.

gta san andreas hileleri araba

GTA San Andreas APK ile bu butona basarak araç sürmeye başlayabilirsiniz. Araca bindiğinizde, ekranın sağ alt kısmında gaz ve fren butonları belirir. Araçtan inmek istediğinizde tekrar araç simgesine dokunmanız yeterli olacaktır.

Ekranın sol üst köşesinde harita bulunmaktadır. Sağ üst köşesinde seçmiş olduğunuz saldırı silahı, onun yanında yaşam gücünüz, üzerinde sahip olduğunuz para miktarı gözükmektedir.

GTA San Andreas APK Son Sürüm ile uygulamanın güncel versiyonunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Oyun Geliştiricisi ve Ödülleri

Rockstar Games’in geliştiricisi olduğu oyun, 2004 yılında VGX tarafından; Seslendirme, Soundtrack ve En İyi Aksiyon Ödüllerini almıştır. Aynı yılda Gamespot tarafından; En İyi Seslendirme, Award For Funniest Game, Award For Best Action Adventure Game Ödüllerini almıştır.

2005 yılında En İyi Oyun Dalında Altın Joystick Ödülü ve Teen Choice En İyi Video Oyun Ödülünü almıştır. GTA San Andreas APK İndir ve üstün başarılara imza atan bu oyunu sende oyna!

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)