GTA SA Mobil Türkçe Cleo APK 1.1.7

Icon GTA SA Mobil Türkçe Cleo APK 1.1.7
★★★★★ ★★★★★
Rapor

GTA SA Mobil Türkçe Yama İle Eklentisini Türkçe Olarak Çalıştırabilirsiniz! GTA SAN Andreas Türkçe Cleo İle GTA San Andreas Oyununa Yeni Özellikler Ekle!

Bilgisi GTA SA Mobil Türkçe Cleo

İsim GTA SA Mobil Türkçe Cleo
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.1.7
Boyut 10.88 Mb
Kategori Alet
Geliştirici CraftGameDev
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.craftgamedev.cleomodmaster
Şimdi İndir

Cleo Master Nedir?

Uygulama “CraftGameDev” tarafından geliştirilen, GTA San Andreas oyununda kullanabileceğiniz bir eklentisi aracıdır. Ayrıca oyun içerisinde birçok yeni özelliği aktif olarak kullanmanızı sağlamaktadır.

GTA serisinin 2. oyunu olan GTA San Andreas oyunu içerisinde kullanıcılar, GTA SA Cleo Türkçe eklentisi ile birlikte teleport olabilmekte, hasar almayı engelleyebilmekte, hatta oyundaki insanları zombiye çevirebilmektedir.

GTA SA Mobil Türkçe Cleo kullanarak ölümsüz olabilirsiniz. Kavga ve dövüş stilinizi belirleyebilir, tsunami yollayabilir, BMW i8, M4 gibi araçları kullanabilir, üzerlerine silah eklentisi ekleyebilirsiniz.

GTA San Andreas Cleo Türkçe içerisinde bulunan oyun rehberi, oyun içerisindeki tüm görevleri nasıl tamamlamanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirmektedir.

GTA SA Mobil Türkçe Cleo yerel dil desteği ile birlikte sitemizde bulunmaktadır. Uygulama programını sitemizden indirebilir ve GTA San Andreas oyununda eşsiz bir oyun tecrübesini Türkçe olarak deneyimleyebilirsiniz.

Benzer oyunlar: GTA 5

Şimdi İndir
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)