GTA Chinatown Wars APK 4.4.164

Icon GTA Chinatown Wars APK 4.4.164
★★★★★ ★★★★★
Rapor

GTA Chinatown Wars APK İndir Ve Akıllı Cihazın Üzerinden Macera Dolu Bir Hikayeye Katıl! GTA Chinatown Wars APK Obb Dosyalarını Sitemizden Ücretsiz Olarak İndir!

Bilgisi GTA Chinatown Wars

İsim GTA Chinatown Wars
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 4.4.164
Boyut 943.80 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.rockstargames.gtactw
Şimdi İndir

Chinatown Wars APK Nedir?

“Rockstar Games” tarafından geliştirilen GTA serisinin Chinatown’da geçen oyunu, mobil cihazlar için geliştirilmiştir. 17 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulan oyunu sitemizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

“Huang Lee” isimli karakter ile birlikte oynayabileceğiniz oyunun hikayesi, tüm GTA oyunlarında olduğu gibi suç dünyası içerisinde geçmektedir. GTA Chinatown Wars Türkçe Yama APK ile macera dolu oyunu kendi dilinizde oynayabilirsiniz.

GTA Chinatown Wars APK Data dosyalarıyla birlikte oyun içerisindeki temel ve yan görevleri tamamlamak için mücadele edebilir ve mini oyunlara katılarak eğlenceli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

GTA Chinatown Wars APK + OBB Download For Android bağlantısını kullanarak mobil oyununu sitemizden ücretsiz olarak Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

GTA Chinatown Wars APK oyunu macera, adrenalin ve savaş temaları üzerine kurulu olan bir oyundur. Geliştirilmiş 3 boyutlu grafikler ile birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)