GTA 6 APK 2.2

Icon GTA 6 APK 2.2
★★★★★ ★★★★★
Rapor

GTA 6 APK Grafikleri ve Yenilenen Oyun Mekaniği, Geliştirilen Görevler İle Üstün Bir Oyun Deneyimi Yaşatmaktadır. GTA 6 Full İndir Ve Mobil Cihazından Oynamaya Başla!

Bilgisi GTA 6

İsim GTA 6
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 2.2
Boyut 50.7 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

GTA VI Nedir? 

GTA (Grand Theft Auto) isimli oyun serisinin altıncısıdır. Açık bir dünyada çeşitli görevler ile heyecana kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

GTA 6 Duyuruldu ve kullanıcılar oyun yeniliklerini merakla takip etmektedir. Oyun, kullandığımız karakterin suç dünyasına girişini konu almakla beraber, yeni bir sıralama sistemi ile karşımıza çıkmaktadır.

GTA serisi tüm dünyadaki oyuncuların beğenisini toplayan bir seridir. Bilgisayar oyunları olarak piyasaya sürülen oyun serisi, konsol cihazlarında ve mobil oyun olarak kullanıcılara sunulmuştur.

“Rockstar Games” isimli video oyun geliştiricisi tarafından GTA 6 APK Android ve iOS sistemli cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmıştır.

GTA 6 APK Oyununda, yeni görevlerle çeşitli suçlara karışabilirsiniz. Geliştirilmiş grafiklerle, gerçekçi bir macerada baş karakter olarak rol alabilirsiniz.

Benzer oyunlar: GTA San Andreas

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)