GTA 4 APK 1.3.4

Icon GTA 4 APK 1.3.4
★★★★★ ★★★★★
Rapor

GTA 4 APK Sistem Gereksinimleri ve oyun özelliklerini öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz! GTA 4 ile benzersiz özellikleri kullanabilirsiniz!

Bilgisi GTA 4

İsim GTA 4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3.4
Boyut 36 MB
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat Bedava
Şimdi İndir

GTA 4 Complete Edition Nedir?

GTA oyun serisinin mobil cihazlar için geliştirilen sürümünde, heyecanlı ve acımasız bir macera sizleri bekliyor. Android ve iOS cihazlarınız için optimize edilen oyunu, kullanıcılara özellikler sunuyor.

Benzer oyunlar: GTA Vice City

Acımasız mafya çetelerinin, gangsterlerin ve suç dünyasının içerisinde savaşmaya hazır mısınız? GTA 4 For Mobile oyunu içerisinde araba sürebilir, hava araçlarını kullanabilir, silahla ateş edebilir, yüzebilir ve gece gündüz döngüsü içerisinde görevlerinizi tamamlayabilirsiniz.

GTA 4 Hikayesi aksiyon, suç ve macera üzerine kuruludur. GTA 4 Online oyunu içerisinde gerçek oyunculara karşı mücadele edebilirsiniz. GTA 4 The Complete Edition ile özelliklerine erişim sağlayabilir, kaynak kullanabilirsiniz.

özellikleri ile birlikte mobil oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Akıllı cihazınıza gamepad bağlayabilir ve kontrollerinizi kişiselleştirebilirsiniz.

“Rockstar Games”tarafından geliştirilen GTA oyun serisini akıllı cihazınızdan oynamaya hemen başlayabilirsiniz. GTA 4 APK ile birlikte heyecan dolu mobil bir maceraya katılabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)