GTA 3 APK 1.9

Icon GTA 3 APK 1.9
★★★★★ ★★★★★
Rapor

GTA3 İle Heyecanlı Macerada Gangster Olmaya Hazır Mısınız? Serinin Beklenen Oyunu GTA 3 APK İle Aksiyon Sizi Bekliyor! Heyecanlı Oyunu Hemen Oynamaya Başla!

Bilgisi GTA 3

İsim GTA 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 1.9
Boyut 14.58 Mb
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.rockstar.gta3
Şimdi İndir

Grand Theft Auto III Nedir?

Grand Theft Auto (GTA) dilimizde “Büyük Otomobil Hırsızlığı” anlamına gelmektedir. “Rockstar Games” isimli geliştiricinin sunduğu oyun, 10. yıla özel olarak çıkarılmıştır.

Liberty City isimli şehirde açık dünya olarak oynayabileceğiniz GTA 3 APK oyunu, suç dünyasının kapılarını oyunculara açmaktadır. Etkileyici bir hikayesi bulunmaktadır.

Geliştirilmiş grafikler, yeni araç modelleri ve tasarımları, detaylı şehir yapısı, kullanabileceğiniz birçok silah ile benzersiz bir oyun deneyimi kullanıcılara sunulmaktadır.

GTA 3 İndir APK oyunu, Fransızca, Almanca, İngilizce, İtalyanca, İspanyolca ve Japonca dillerini desteklemektedir. Gamepad aksesuarları ile oynanabilmektedir.

Oyun, Android cihazınızda 1GB yer kaplamaktadır ve 17 yaşından büyük oyun severlere sunulmuştur. GTA 3 APK İndir ve aksiyon dolu maceraya katıl!

Yasa dışı faaliyetler, mafyalar ve gangsterler arasında görevlerinizi tamamlayabilecek misiniz? GTA 3 APK oyunu ile yeni bir maceraya hazır mısınız?

Benzer oyunlar: GTA 4

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)