GT Racing 2 APK 1.6.1c

Icon GT Racing 2 APK 1.6.1c
★★★★★ ★★★★★
Rapor

GT Racing 2 APK Oyununda Gerçek Bir Otomobil Sürüş Deneyimi Yaşayabilirsiniz! GT Racing 2 APK Para Kullanarak İstediğin Arabayı Sürmeye Başla!

Bilgisi GT Racing 2

İsim GT Racing 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.6.1c
Boyut 31 MB
Kategori Yarış
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftRAHM
Şimdi İndir

GT Racing 2: araba oyunu Nedir?

Akıllı cihazınızdan gerçek markalardan tasarlanmış otomobilleri kullanarak sürüş tecrübesi edinebileceğiniz, yarışlara katılabileceğiniz, arabalarınıza modifiye yapabileceğiniz online bir mobil oyundur.

Oyun içerisinde 13 farklı yarış pisti bulunmaktadır. 71 farklı lisans sahibi otomobili kullanmanıza ve sürüş keyfi yaşamanıza olanak tanınmaktadır. Oyun, ünlü video oyun geliştiricisi “Gameloft SE” tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.

GT Racing 2 Full APK oyununda gerçekçi fizik kontrolleri, kaliteli grafikler ve ses efektleri bulunmaktadır. Değişen hava koşulları ile birlikte, oldukça eğlenceli bir sürüş tecrübesi sunulmaktadır.

Sürüş esnasında, kamera açılarını kontrol etmeniz mümkündür. GT Racing 2 APK Android ve iOS cihazlar için yayınlanmıştır. Oyunu GT Racing 2 APK Download ile sitemizden indirebilirsiniz.

GT Racing 2 APK oyunu ile, arkadaşlarınızla ve dünya üzerindeki herhangi bir kullanıcı rekabete girebilirsiniz. Zorlu yarış mücadelelerinde yeteneğinizi sergileyerek ödüller kazanabilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)