Grow Empire Rome APK 1.26.6

Icon Grow Empire Rome APK 1.26.6
★★★★★ ★★★★★
Rapor

Grow Empire Rome APK İle, Savaş Meydanlarında Yeteneğini Sergilemeye Hazır Mısın? Grow Empire Rome APK İndir Ve Mobil Cihazından Eğlenceli Oyuna Katıl!

Bilgisi Grow Empire Rome

İsim Grow Empire Rome
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.26.6
Boyut 92.85 Mb
Kategori Strateji
Geliştirici Games Station Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.empire.grow.rome
Şimdi İndir

Grow Empire Rome Nedir?

Tower Defence (Kule Savunması) ve RPG (Rol Yapma Oyunu) öğelerini bir araya getiren, strateji tabanlı bir mobil oyundur.

Grow Empire Rome APK oyunu, “Games Station Studio” isimli video oyun geliştiricisi tarafından 10 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Android ve iOS sistemli cihazları desteklemektedir.

Oyun, İtalya’da bulunan bir kara parçasına sahip olarak başlamaktadır. Küçük kara parçasından, büyük bir imparatorluğa uzanan bu oyunda, Roma’nın büyük lideri Sezar kullanıcıya eşlik etmektedir.

Oyun içerisindeki çeşitli avantajlardan faydalanmak için, Grow Empire Rome APK Para kullanabilir, ekonominizi güçlendirebilirsiniz. Savaşlarda fil gibi güçlü hayvanları kullanabilirsiniz.

Zayıf köylüleri ordunuza dahil edebilirsiniz. Güçlendirmeler yaparak onları yenilmez askerlere çevirebilirsiniz. Grow Empire Rome APK Download ile, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Grow Empire Rome APK oyununda, özel becerileri olan kahramanlarınızı kullanabilirsiniz. 1000’den fazla bina yükseltmesi yaparak saldırılara karşı savunmanızı güçlendirebilirsiniz.

Şimdi İndir
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş
Rapor

Apktuke'i seçtiğiniz için teşekkürler!

Sayfa bilgilerini gönder

Ekran görüntüsü ekle

APK dosyasını indiremiyorum
APK dosyasını kuramıyorum
Dosya desteklenmiyor
Dosya mevcut değil
Güncelleme talebi
Diğerleri
Karşıya Yükle (Belge veya Resim)